ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Gurmánský zážitek Gurmánský zážitek Gurmánský zážitek Gurmánský zážitek

Restaurant Johanka

Gurmánský zážitek

Stylová restaurace s kapacitou 20 míst v interiéru a 20 míst v zimní zahradě nabízí krásný výhled na přilehlý les s rybníčkem. Sezónní letní posezení má kapacitu až 30 míst.

Prostor restaurace i zimní zahrady je zařízen v moderním stylu, nabízí příjemné posezení u slavnostně prostřených stolů s profesionální obsluhou.

 

Má vhodné prostory pro pořádání soukromých oslav, svatebních hostin, rautů,  ale i příjemných večerů při svíčkách.

 

Cílem šéfkuchaře i celého kuchařského týmu Resortu Johanka je, aby každý klient dostal jen to nejlepší z jejich kulinářského umění. 

 

Pro naše hosty se snažíme připravovat chutné a zdravé pokrmy s moderní tváří. Zakládáme si na citlivém výběru čerstvých a kvalitních suroviny

Otevírací doba

 • PO - NE  11:00 - 22:00 hodin
   
 • snídaně podáváme od 7:30 do 10:00 hodin
 • obědy podáváme od 12:00 do 15:00 hodin
 • večeře podáváme od 18:00 do 21:00 hodin
 • Vzhledem k malé kapacitě restaurace si dovolujeme požádat hosty, kteří nejsou v resotu ubytováni, o rezervaci míst v restauraci předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.
   
 • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen  vystavit  kupujícímu  účtenku.  Zároveň  je povinen zaevidovat přijatou  tržbu  u  správce  daně  online;  v  případě  technického  výpadku  pak  nejpozději  do 48 hodin.
   

 

Zpět na "Úvod"