Relax těla i dušeRelax těla i dušeRelax těla i dušeRelax těla i duše

Procedury & masáže

Relax těla i duše

Všechny procedury a masáže jsou poskytovány s cílem dodat všem hostům fyzickou i vnitřní pohodu, odpočinek i radost.

Procedury

RASULBATH (45 min. / 2 osoby) 
Při této proceduře se na pokožku nanáší přírodní marokánský jíl a přímo v parní lázni se nechá působit. Bahno má blahodárné účinky, obsahuje mnoho živin a minerálů, pro své příznivé účinky je využíván už stovky let.Jedná se o "samoobslužnou" proceduru.
 

SABAI (30 min. / 2 osoby)
Thajské bylinné polštářky přinášejí úlevu od bolesti a únavy svalů a kloubů, zvyšují krevní oběh, vyživují a revitalizují pokožku. Nahřívací polštáře také pomáhají snižovat napětí, otoky a záněty svalů. Jedná se o "samoobslužnou" proceduru.
 

PRIVÁTNÍ WHIRLPOOL (45 min. / 2 osoby)
Relaxační, masážní vana v sobě kombinuje podvodní vzduchovou masáž s masáží vodním proudem. Relaxace ve vířivce je žádaná také pro její blahodárné účinky na snížení bolesti pohybového aparátu, zlepšení spánku a uvolnění nervového systému. Jedná se o "samoobslužnou" proceduru.
 

 

 

 

Masáže

Wellness Johanka nabízí svým hostům nejrůznější masážní procedury:

 

KLASICKÁ MASÁŽ
Je jednou z nejvíce vyhledávaných procedur. Uvolňuje celý pohybový aparát a odstraňuje únavu, ochablost a ztuhlost. Masáž se provádí vydatnějšími hmaty, které uvolňují kožní napětí a napomáhají prokrvení kůže a svalů. Doba trvání 50 nebo 80 minut.
 

RELAXAČNÍ MASÁŽ
Je prováděna pomalými a plynulými hmaty, které jsou maximálně příjemné. Tento druh masáže dokonale harmonizuje psychiku i tělo. Napomáhá k celkové regeneraci organismu. Doba trvání 50 nebo 80 minut.
 

SPORTOVNÍ MASÁŽ
Ideální doplněk k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě, napomáhá k prohřátí zátěžových partií a regeneraci svalstva a tkání. Doporučujeme před i po sportovním výkonu. Doba trvání 50 nebo 80 minut.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
Masáž lávovými kameny patří mezi nejlepší terapie k relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů a za použítí teplých kamenů. Teplo z kamenů se klientovi rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Doba trvání 20 nebo 50 minut.
 

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI-LOMI (ZÁZRAČNÉ RUCE)                                        

Tato terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí terapeuta, které díky své rytmice a provedení mají vysoký terapeutický a maximálně relaxační účinek. Tato terapie je označována za perlu mezi ostatními terapiemi a masážemi. Terapie stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, pomáhá detoxikaci organismu, hluboce relaxuje a harmonizuje. Doba trvání: 20 nebo 50 minut.
 

MASÁŽ CHODIDEL
Při masáži plosek nohou se mačkají reflexní body na nohou. Při stlačení bodů dochází k prokrvení orgánů a velké úlevě v chodidlech. Doba trvání 20 minut.
 

MASÁŽ HLAVY
Velmi příjemná masáž hlavy pomáhá odstranit napětí, stres a únavu. Působí proti bolestem hlavy a migrénám. Navozuje příjemné pocity, přináší klid, uvolnění a prospívá vlasové pokožce. Doba trvání 20 minut.
 

MASÁŽ OBLIČEJE                                                                                                                    

Tato masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Dokáže navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti. Doba trvání: 20 minut.
 

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ

 

Jedná se o relaxační masáž, která je  prováděna dvěma maséry současně. Doba trvání 50 minut.

 

NABÍDKA LUXUSNÍCH MASÁŽÍ KOSMETIKOU ESPA

„Dopřejte si naprosto neobvyklý a luxusní zážitek při masáži britskou kosmetikou značky ESPA.“                                         

RELAXAČNÍ MASÁŽ                                                                                

SOOTHING BODY OIL je aromatický vonný olej, který odbourává stres, zklidňuje mysl a podporuje zdravější spánek. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.

 

KLASICKÁ MASÁŽ                                                                                              

ENERGISING BODY OIL navrací ztracenou energii. Jeho povzbudivé účinky oživují mysl a obnovují rovnováhu těla i duše. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.

 

SPORTOVNÍ MASÁŽ                                                                                         

FITNESS BODY OIL má hřejivé účinky a je ideální pro bolavé a unavené svaly. Je vhodné ho použít před i po cvičení či sportování. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY                                                            

Příjemná hřejivá masáž, která přináší hluboké uvolnění celého těla i mysli, odstraňuje napětí a stres. Doba trvání: 20 nebo 50 minut.

 

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ                                                                   

Luxusní masáž prováděná dvěma maséry najednou, při které získáte pocit maximální relaxace a uvolnění. Doba trvání: 50 minut.

 

THAJSKÁ MASÁŽ

Vysoce energizující masáž, při které masér využívá své ruce a nohy k protahování částí Vašeho těla. Masáž je prováděná suchou formou bez oleje. Samozřejmostí je zapůjčení vhodného oblečení pro klienta. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.

 

AJURVÉDSKÉ MASÁŽE

MARMA MASÁŽ                               

Je součástí ajurvédské anatomie. Masáž spočívá ve stimulaci  marma bodů a přispívá mimo jiné k zdravotní rovnováze, psychické a mentální rehabilitaci a hluboké relaxaci. Na výběr je masáž hlavy, těla nebo nohou. Doba trvání: 20 minut.

 

ABHYANGA

Je hluboce relaxační a regenerační ajurvédská masáž. Masáž podporuje krevní a lymfatický oběh, dýchací systém, zlepšuje pohyblivost, posiluje a zklidňuje centrální nervový systém, posiluje imunitu, snižuje únavu, podporuje spánek, povzbuzuje trávení, snižuje hladinu stresových hormonů, spouští samoléčící a samoočistné procesy v těle tím, že podporuje cirkulaci, která přináší buňkám v tkáních živiny a odvádí toxiny. Zvláčňuje pokožku a brání předčasnému stárnutí. Doba trvání: 50 minut.

 

SHIRODHARA   

Je metoda, při níž se ze specializované nádoby zavěšené nad hlavou aplikuje teplý olej na čelo. Aplikace oleje na toto místo působí nejenom hlubokou relaxaci a tím i regeneraci organismu, ale pomáhá až u 80 nemocí, např. při bolestech hlavy a migrénách, při nespavosti, cukrovce, při potížích s pamětí či koncentrací, depresivních stavech a jiných mentálních obtížích. Součástí procedury je uklidňující masáž hlavy. Doba trvání: 50 minut. (20 minut aplikace oleje, 20 minut masáž hlavy, 10 minut harmonizace  – odpočinek + čaj)

 

PEELING

„Darujte své pokožce hebkost zdraví a krásu.“

 

ČOKOLÁDOVÝ PEELING        
Harmonizující směs panenského kakaového másla vyrobeného z celých kakaových bobů lisováním za studena a krystalků mořské soli pokožku zjemňuje, zvláčňuje a prosycuje vůní čokolády. Jemným obrušováním dochází k odstranění odumřelých kožních buněk a pokožka zůstává hebká a čistá. Ideální je podpořit příjemný pocit masáží. Doba trvání 20 minut.

 

OSVĚŽUJÍCÍ PEELING                  
Vůně máty a limetky probouzí svěží pocit a podporuje účinek jemného solného peelingu, který přispívá k zvláčnění pokožky celého těla, zvyšuje její pevnost a pružnost. Doporučujeme v kombinace s masáží. Doba trvání 20 minut.

 

CUKROVÝ PEELING S VŮNÍ VANILKY A MEDU      
Přírodní krystaly cukrové třtiny šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky a zanechají pokožku hydratovanou, hedvábně hladkou a plnou vůně. Peeling je vhodnou přípravou před masáží. Doba trvání 20 minut.
 

                            

WELLNESS SPA RITUÁLY

 

CAYLON TEA THERAPY

Jedinečná kombinace uklidňujících procedur, při kterých používáme luxusní kosmetiku značky SPA CEYLON z řady CEYLON TEA. V Kosmetice obsažený Pure Ceylon Tea je proslulý svými léčivými vlastnostmi a je znám jako přírodní antioxidant.

Procedura začíná peelingem celého těla, který pokožku připraví pro následnou masáž. Po masáži je pokožka ošetřena tělovým krémem. Po krátkém odpočinku a harmonizaci si vychutnáte zelený čaj.

 • Peeling celého těla, sprcha: 25 + 5 minut
 • Relaxační masáž: 50 minut
 • Ošetření tělovým krémem a harmonizace: 20 minut
 • Závěrečný čaj -  ČAJ PODÁVANÝ NA ČAJOVÉM MOŘI: 20 minut

Celková doba trvání: 120 minut

 

DETOX RITUAL ESPA                  

Dopřejte svému tělu a pokožce očistnou kúru luxusní britskou kosmetikou ESPA z řady Detox. Tato simulující procedura napomáhá zlepšení krevního oběhu, urychluje vylučování toxinů a přebytečných tekutin. Celkově napomáhá k očistě těla a zlepšuje vzhled pokožky.

Čisticí cypřiš a jalovec stimulující lymfatický systém napomáhá odstranit toxiny. Greapefruit pozvedne náladu, zatímco mandlový olej hluboce hydratuje pokožku.

Závěrečný PUER TEA je známý svými silnými detoxikačními účinky.

 • Detoxikační solný peeling, sprcha: 25 + 10 minut
 • Relaxační masáž a harmonizace: 80 + 5 minut

Celková doba trvání: 120 minut

 

SWEET SOFTNESS            

Cukrový peeling obsahuje přírodní krystaly cukru, které šetrně odstraní odumřelé kožní buňky. Zanechává dokonale hladkou a měkkou pokožku. Zlepšuje její pružnost, hydratuje a posiluje. Peeling obsahuje sladký mandlový olej, jeden z nejlepších kosmetických olejů.

Následuje masáž kokosovým olejem doplněná o masáž mušlemi a ošetření  bambuckým nebo kakaovým máslem. Na závěr pro Vás připravíme kvetoucí jasmínový čaj.

Proceduru si můžete vychutnat buď s vůní medu a vanilky nebo čokolády.

 • Cukrový peeling, sprcha: 35 + 10 minut
 • Relaxační masáž: 50 minut
 • Ošetření máslem: 25 minut

Celková doba trvání: 120 minut

 

AJURVEDA PANCA KARMA

ájurvédská detoxikace a omlazení celého organismu. Pročistí celé tělo velmi přirozeným a nenásilným způsobem. Odstraňuje toxiny, regeneruje, omlazuje celý organismus a navozuje rovnováhu.

Jedná se o starou velice populární proceduru, při které se využívají speciální bylinné oleje. Procedura začíná terapií hlavy – Shirodara, při níž nepřetržitý proud teplého bylinného oleje teče jemným pramínkem na čelo, čímž očišťuje mysl i tělo a uvolňuje nervový systém. Následuje masáž hlavy,  stimulace páteře bylinnými měšci a pokračuje  ajurvédkou masáží Abhyanga. Na závěr je aplikován relaxační olej.

Procedura je vysoce relaxační a stimulující nervovou soustavu. Použitý olej dokonale hydratuje Vaši pokožku.

 • Olejová terapie hlavy: 40 minut
 • Stimulace páteře bylinnými měšci: 30 minut
 • Masáž Abhyanga: 50 minut
 • Aplikace relaxačního oleje: 30 minut

Celková doba trvání: 150 minut

 

Zpět na "Wellness & SPA"