ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Relax těla i dušeRelax těla i dušeRelax těla i dušeRelax těla i duše

Procedury & masáže

Relax těla i duše

Všechny procedury a masáže jsou poskytovány s cílem dodat všem hostům fyzickou i vnitřní pohodu, odpočinek i radost.

Procedury

RASULBATH (45 min. / 2 osoby) 
Při této proceduře se na pokožku nanáší přírodní marokánský jíl a přímo v parní lázni se nechá působit. Bahno má blahodárné účinky, obsahuje mnoho živin a minerálů, pro své příznivé účinky je využíván už stovky let. Jedná se o "samoobslužnou" proceduru.

MEDOVÁ PARNÍ LÁZEŇ (45 min. / 2 osoby) 
Med je pro své mimořádné vlastnosti vyhledávanou surovinou pro péči o pleť. Je vhodný i pro tu nejsušší pokožku, kterou hydratuje a vyživuje a napomáhá proti stárnutí. V neposlední řadě zbavuje pleť nečistot a je ideální na prevenci i léčbu akné. Procedura probíhá přímo v parní lázni, med se nanáší na pokožku a nechá se působit. Jedná se o "samoobslužnou" proceduru.

SABAI (30 min. / 2 osoby)
Thajské bylinné polštářky přinášejí úlevu od bolesti a únavy svalů a kloubů, zvyšují krevní oběh, vyživují a revitalizují pokožku. Nahřívací polštáře také pomáhají snižovat napětí, otoky a záněty svalů. Jedná se o "samoobslužnou" proceduru.
 

PRIVÁTNÍ CEDROVÁ SAUNA (90 min. / 2 - 4 osoby)
Dopřejte si jedinečný zážitek ze saunování díky zdravotně prospěšnému a vzácnému cedrovému dřevu. Saunování není pouze vyhledávaným způsobem navozující pocit uvolnění a relaxace, ale má i pozitivní zdravotní účinky na lidský organismus. Po roztopení v sauně začne cedrové dřevo uvolňovat tzv. fytoncidy, které jsou velmi prospěšné při problémech horních dýchacích cest, pomáhají při alergiích a astmatech. Sauna je pro 2 - 4 osoby.

Masáže

KLASICKÁ MASÁŽ
Je jednou z nejvíce vyhledávaných procedur. Uvolňuje celý pohybový aparát a odstraňuje únavu, ochablost a ztuhlost. Masáž se provádí vydatnějšími hmaty, které uvolňují kožní napětí a napomáhají prokrvení kůže a svalů. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.
 

RELAXAČNÍ MASÁŽ
Je prováděna pomalými a plynulými hmaty, které jsou maximálně příjemné. Tento druh masáže dokonale harmonizuje psychiku i tělo. Napomáhá k celkové regeneraci organismu. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.
 

SPORTOVNÍ MASÁŽ
Ideální doplněk k pravidelnému tělesnému cvičení a aktivitě, napomáhá k prohřátí zátěžových partií a regeneraci svalstva a tkání. Doporučujeme před i po sportovním výkonu. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
Masáž lávovými kameny patří mezi nejlepší terapie k relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů a za použití teplých kamenů. Teplo z kamenů se prohřívá celé tělo a celkově ho uvolňuje. Doba trvání: 50 minut.
 

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI-LOMI (ZÁZRAČNÉ RUCE)                                        

Tato terapie, jejíž základy spočívají v použití speciálních havajských technik využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí terapeuta, které díky své rytmice a provedení mají vysoký terapeutický a maximálně relaxační účinek. Tato terapie je označována za perlu mezi ostatními terapiemi a masážemi. Terapie stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, pomáhá detoxikaci organismu, hluboce relaxuje a harmonizuje. Doba trvání: 50 minut.
 

MASÁŽ CHODIDEL
Při masáži plosek nohou se mačkají reflexní body na nohou. Při stlačení bodů dochází k prokrvení orgánů a velké úlevě v chodidlech. Doba trvání: 20 minut.
 

MASÁŽ HLAVY
Velmi příjemná masáž hlavy pomáhá odstranit napětí, stres a únavu. Působí proti bolestem hlavy a migrénám. Navozuje příjemné pocity, přináší klid, uvolnění a prospívá vlasové pokožce. Doba trvání: 20 minut.
 

MASÁŽ OBLIČEJE                                                                                                                    

Tato masáž brání stárnutí pleti, vzniku vrásek, podporuje regeneraci, zvyšuje pružnost pokožky, má pozitivní vliv na psychiku a zásadně snižuje napětí v obličeji. Dokáže navodit pocit pohody a harmonie, což se zobrazí na větším sebevědomí a spokojenosti. Doba trvání: 20 minut.

 

MASÁŽ ŠÍJE

Uvolnění trapézové, šíjové a mezilopatkové oblasti. V dnešní době je tato masáž jedna z nejvyhledávanějších, protože hrudní oblast patří mezi nejvíce přetěžované oblasti těla. Po masáži pocítíte zřejmou úlevu v oblasti ramen, šíje a horní části zad. Doba trvání: 20 minut.

 

NABÍDKA LUXUSNÍCH MASÁŽÍ KOSMETIKOU ESPA

„Dopřejte si naprosto neobvyklý a luxusní zážitek při masáži britskou kosmetikou značky ESPA.“                                         

ESPA RELAXAČNÍ MASÁŽ                                                                                

SOOTHING BODY OIL je aromatický vonný olej, který odbourává stres, zklidňuje mysl a podporuje zdravější spánek. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.

ESPA KLASICKÁ MASÁŽ                                                                                              

ENERGISING BODY OIL navrací ztracenou energii. Jeho povzbudivé účinky oživují mysl a obnovují rovnováhu těla i duše. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.

ESPA SPORTOVNÍ MASÁŽ                                                                                         

FITNESS BODY OIL má hřejivé účinky a je ideální pro bolavé a unavené svaly. Je vhodné ho použít před i po cvičení či sportování. Doba trvání: 50 nebo 80 minut.

ESPA MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY                                                            

Příjemná hřejivá masáž, která přináší hluboké uvolnění celého těla i mysli, odstraňuje napětí a stres. Doba trvání: 50 minut.

HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI-LOMI (zázračné ruce)                                                                  

Terapie stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí, uvolňuje kloubní spojení, pomáhá detoxikaci organismu, hluboce relaxuje a harmonizuje. Doba trvání: 50 minut.

 

AJURVÉDSKÉ MASÁŽE

Ajurvéda, věda o životě a dlouhověkosti, je starodávný indický systém přirozeného léčení, který se točí kolem vyvážené a dynamické integrace našeho prostředí, těla, mysli a ducha. Vychutnejte si toto ošetření určené k fyzickému omlazení, které pomáhá dosáhnout hlubšího pocitu vnitřního klidu.

 

SHIRO ABHYANGA

Masáž hlavy - speciální výživná aplikace oleje podporuje vlasové kořínky, jejich růst, eliminuje vypadávání vlasů. Tato procedura dělá zázraky i pro duši tím, že zmírňuje napětí, únavu, uvolňuje svaly a nervovou soustavu. Doba trvání: 20 minut.

 

UPANAHA SWEDA

Poddejte se dokonalému spojení starodávných léčivých tradic s jemnou masáží. Při této proceduře jsou využity nahřáté bylinné měšce obsahující speciální směs bylin, které uvolňují napětí, svalovou bolest i otoky. Doba trvání: 20 minut.

 

SHIRODARA   

Relaxační procedura uvolňující energii těla pomáhá uklidnit a vyčistit mysl. Jemný proud teplého ajurvédského oleje se ze speciální nádoby zavěšené nad hlavou aplikuje na čelo, čímž se podporuje uvolňování přírodního serotoninu, který dodává pocit potěšení a zklidnění. Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje, aby byla tato procedura aplikována jednou denně po dobu 3 dnů. Součástí procedury je uklidňující masáž šíje. Tuto proceduru doporučujeme v dopoledních hodinách. Doba trvání: 50 minut

 

ABHYANGA  

Je hluboce relaxační a regenerační ajurvédská masáž. Masáž podporuje krevní a lymfatický oběh, dýchací systém, zlepšuje pohyblivost, posiluje a zklidňuje centrální nervový systém, posiluje imunitu, snižuje únavu, podporuje spánek, povzbuzuje trávení, snižuje hladinu stresových hormonů, spouští samoléčící a samoočistné procesy v těle tím, že podporuje cirkulaci, která přináší buňkám v tkáních živiny a odvádí toxiny. Zvláčňuje pokožku a brání předčasnému stárnutí. Doba trvání: 50 minut

 

PINDASWEDA

Odstraňte napětí v současném hektickém životním stylu a zlepšete celkový vzhled pokožky. Tato procedura začíná jemnou masáží celého těla aromatickými oleji. Výluh z mléčné rýže a voňavé bylinné směsi jsou aplikovány na určité části těla, kde pomáhají vyživovat a posilovat pokožku. Masáž má blahodárný vliv na nervový systém a dodává organismu potřebnou energii. Tato procedura je vítaná v letních měsících, kdy zklidňuje sluncem namáhanou pokožku. Doba trvání: 80 minut

 

AYUR KAYA LAGUTHWAYA

Vychutnejte si tuto výjimečnou proceduru, která napomáhá k zeštíhlení. Nejprve Vás čeká velmi jemná masáž speciálním přírodním práškem, který odbourává podkožní tuk a aktivuje jeho spalování. Následuje relaxační parní lázeň v parní sauně Baobab, obohacené o speciální byliny, podporující detoxikaci organismu, napomáhající zpevnění a tonizaci pokožky. Po této proceduře se budete cítit nejenom štíhlejší, ale také plni energie. Doba trvání: 80 minut

 

PEELING

„Darujte své pokožce hebkost zdraví a krásu.“

 

OSVĚŽUJÍCÍ PEELING OLIVOVÝ                  
Extra pananský olivový olej probouzí svěží pocit a podporuje účinek jemného peelingu, který přispívá k zvláčnění pokožky celého těla, zvyšuje její pevnost a pružnost. Zanechá pokožku hydratovanou a hedvábně hladkou. Doporučujeme v kombinace s masáží. Doba trvání: 20 minut
                     

WELLNESS SPA RITUÁLY

 

CEYLON TEA THERAPY

Jedinečná kombinace uklidňujících procedur, při kterých si vychutnáte pravé ajurvédské masáže. Ceylonský čaj je proslulý svými léčivými vlastnostmi a je znám jako přírodní antioxidant.

Procedura začíná peelingem celého těla, který pokožku připraví pro následnou masáž. Po masáži Vás čeká čajový antioxidační zábal, který dodá  tělu dokonalé osvěžení. Následuje příjemná masáž obličeje. Po krátkém odpočinku a harmonizaci si vychutnáte zelený čaj.

 • Kokosový tělový peeling: 30 minut
 • Masáž těla: 30 minut
 • Antioxidační čajový zábal:  30 minut
 • Masáž obličeje a harmonizace: 15 minut
 • Závěrečný čaj: 15 minut

Celková doba trvání: 120 minut

 

DETOX RITUAL ESPA                  

Dopřejte svému tělu a pokožce očistnou kúru luxusní britskou kosmetikou ESPA z řady Detox. Tato simulující procedura napomáhá zlepšení krevního oběhu, urychluje vylučování toxinů a přebytečných tekutin. Celkově napomáhá k očistě těla a zlepšuje vzhled pokožky.

Čisticí cypřiš a jalovec, stimulující lymfatický systém, napomáhá odstranit toxiny z těla. Greapefruit pozvedne náladu, zatímco mandlový olej hluboce hydratuje pokožku.

Závěrečný PUER TEA je známý svými silnými detoxikačními účinky.

 • Detoxikační solný peeling, sprcha: 25 + 10 minut
 • Relaxační masáž a harmonizace: 80 + 5 minut

Celková doba trvání: 120 minut

 

SWEET SOFTNESS            

Cukrový peeling obsahuje přírodní krystaly cukru, které šetrně odstraní odumřelé kožní buňky. Zanechává dokonale hladkou a měkkou pokožku. Zlepšuje její pružnost, hydratuje a posiluje. Peeling obsahuje sladký mandlový olej, jeden z nejlepších kosmetických olejů.

Následuje masáž kokosovým olejem doplněná o masáž mušlemi a ošetření  bambuckým nebo kakaovým máslem. Na závěr pro Vás připravíme kvetoucí jasmínový čaj.

Proceduru si můžete vychutnat buď s vůní medu a vanilky nebo čokolády.

 • Cukrový peeling, sprcha: 35 + 10 minut
 • Relaxační masáž: 50 minut
 • Ošetření máslem: 25 minut

Celková doba trvání: 120 minut

 

AYUR PUNARJEEWA (NEW LIFE)

Ajurvédská detoxikace a omlazení celého organismu. Pročistí celé tělo velmi přirozeným a nenásilným způsobem. Odstraňuje toxiny, regeneruje, omlazuje celý organismus a navozuje rovnováhu. Po této proceduře se budete cítit jako znovuzrozeni.

Jedná se o starou velice populární proceduru, při které se využívají speciální bylinné oleje. Procedura začíná ajurvédskou masáží Abhyanga, pokračuje stimulací páteře bylinnými měšci, masáží nohou, a na závěr terapií hlavy – Shirodara, při níž nepřetržitý proud teplého bylinného oleje teče jemným pramínkem na čelo, čímž očišťuje mysl i tělo a uvolňuje nervový systém.

Procedura je vysoce relaxační a stimulující nervovou soustavu. Tento rituál doporučujeme v dopoledních hodinách.

 • Abhyanga: 50 minut
 • Stimulace páteře bylinnými měšci: 20 minut
 • Masáž nohou: 20 minut
 • Shirodara: 30 minut
 • Závěrečná relaxace a harmonizace: 10 minut

Celková doba trvání: 130 minut

 

Ajurvédské procedury nabízíme v závislosti na směnnosti masérů. Prosíme, ověřte si možnost na recepci resortu.

 

Zpět na "Wellness & SPA"